In stock
₹30,000.00 Original price was: ₹30,000.00.₹27,500.00Current price is: ₹27,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Inter |
| Processor Type | Intel Core i5 11th Gen |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 512 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.5kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude 7490 | Core i5 7th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop