In stock
₹12,000.00 Original price was: ₹12,000.00.₹10,000.00Current price is: ₹10,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Asus |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 pixels (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Celeron CPU N3350 |
| Processor Speed | 1.10 GHz |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell XPS 13 9343 Touch Screen | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop