In stock
₹14,000.00 Original price was: ₹14,000.00.₹12,000.00Current price is: ₹12,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 5th Gen |
| Processor Speed | 2.0 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3L |
| Hard Drive Size | 256GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 1.9kg |
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo V130-14IKB | Core i3 8th Gen | 12GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell XPS 13 9343 Touch Screen | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Lenovo ThinkPad E14 | Core i3 10th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop