In stock
₹19,000.00 Original price was: ₹19,000.00.₹17,000.00Current price is: ₹17,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 7th Gen |
| Processor Speed | 2.50 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD + 500GB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 1.75kg |
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop