In stock
₹25,000.00 Original price was: ₹25,000.00.₹20,000.00Current price is: ₹20,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 14.0 Inches |
| Screen Resolution | 1366 x 768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i3 11th Gen |
| Processor Speed | 3.00 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | New 256 GB SSD (5 yr warranty by Evm) + 1 TB HDD |
| Hard Disk Type | SSD+HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 1.47 kg |
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop