In stock
₹12,000.00 Original price was: ₹12,000.00.₹10,000.00Current price is: ₹10,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Model | HP 15q-dy006AU |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | AMD A9 – 9425 Redeon R5 |
| Processor Speed | 3.10 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.18 kg |
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3558 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 128GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop