In stock
₹14,500.00 Original price was: ₹14,500.00.₹11,500.00Current price is: ₹11,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366×768 pixels |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | AMD A6-7310 APU |
| Processor Speed | 2.00 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 240GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.1kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3521 | Core i3 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell XPS 13 9343 Touch Screen | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop