In stock
₹18,000.00 Original price was: ₹18,000.00.₹15,000.00Current price is: ₹15,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 Inches |
| Screen Resolution | 1366×768 pixels |
| Processor Brand | AMD Ryzen |
| Processor Type | AMD Ryzen 3 3200U |
| Processor Speed | 2.60 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.85 kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo V130-14IKB | Core i3 8th Gen | 12GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15IIL | Core i3 10th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop