In stock
₹17,000.00 Original price was: ₹17,000.00.₹15,000.00Current price is: ₹15,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Model | HP 15q-bu040TU |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 7th Gen |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.86 kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop