In stock
₹19,500.00 Original price was: ₹19,500.00.₹17,000.00Current price is: ₹17,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Model | HP 15-au620TX |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 7th Gen |
| Processor Speed | 2.50 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 2.0 kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 240 G8 | Core i3 11th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop