In stock
₹20,500.00 Original price was: ₹20,500.00.₹18,500.00Current price is: ₹18,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 10th Gen |
| Processor Speed | 1.20 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.8 kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 430 G2 | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop