In stock
₹22,000.00 Original price was: ₹22,000.00.₹19,500.00Current price is: ₹19,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 10th Gen |
| Processor Speed | 1.60 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.82 kg |
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo V130-14IKB | Core i3 8th Gen | 12GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3558 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 128GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop