In stock
₹12,500.00 Original price was: ₹12,500.00.₹11,000.00Current price is: ₹11,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 4th Gen |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 1.54 kg |
HP 430 G2 | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3558 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 128GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop