In stock
₹12,500.00 Original price was: ₹12,500.00.₹10,000.00Current price is: ₹10,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 2nd Gen |
| Processor Speed | 1.50 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.2 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3521 | Core i3 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop