In stock
₹11,000.00 Original price was: ₹11,000.00.₹8,000.00Current price is: ₹8,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Dual Core T4200 |
| Processor Speed | 2.00 GHz |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 128 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.0kg |
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell XPS 13 9343 Touch Screen | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude 7490 | Core i5 7th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop