In stock
₹14,000.00 Original price was: ₹14,000.00.₹11,500.00Current price is: ₹11,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 4th Gen |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 3.2kg |
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP 240 G8 | Core i3 11th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop