In stock
₹14,000.00 Original price was: ₹14,000.00.₹11,500.00Current price is: ₹11,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 4th Gen |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 240 GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.23 kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop