In stock
₹21,500.00 Original price was: ₹21,500.00.₹18,000.00Current price is: ₹18,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 8th Gen |
| Processor Speed | 1.60 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.8 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop