In stock
₹18,500.00 Original price was: ₹18,500.00.₹16,000.00Current price is: ₹16,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 7th Gen |
| Processor Speed | 2.50 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 2.0 kg |
HP 430 G2 | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 240 G8 | Core i3 11th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude 7490 | Core i5 7th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop