In stock
₹18,000.00 Original price was: ₹18,000.00.₹15,000.00Current price is: ₹15,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 8th Gen |
| Processor Speed | 2.10 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 250GB SSD + 1TB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.8 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15IIL | Core i3 10th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop