In stock
₹17,000.00 Original price was: ₹17,000.00.₹14,500.00Current price is: ₹14,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 6th Gen |
| Processor Speed | 2.00 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD + 1TB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.1 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3521 | Core i3 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop