In stock
₹14,500.00 Original price was: ₹14,500.00.₹12,500.00Current price is: ₹12,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Model | HP EliteBook 840 G2 |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 5th Gen |
| Processor Speed | 2.30 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3L |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 1.55kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 430 G2 | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop