In stock
₹23,500.00 Original price was: ₹23,500.00.₹19,500.00Current price is: ₹19,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 14 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Inter |
| Processor Type | Intel Core i3 11th Gen |
| Processor Speed | 3.00 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 250 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.46kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP 430 G2 | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop