In stock
₹12,000.00 Original price was: ₹12,000.00.₹10,000.00Current price is: ₹10,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Asus |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 pixels (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Celeron CPU N3350 |
| Processor Speed | 1.10 GHz |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2kg |
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Lenovo ThinkPad E14 | Core i3 10th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop