In stock
₹17,000.00 Original price was: ₹17,000.00.₹14,500.00Current price is: ₹14,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 Pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 7th Gen |
| Processor Speed | 2.30 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 2.2 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop