In stock
₹14,000.00 Original price was: ₹14,000.00.₹11,000.00Current price is: ₹11,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | AMD A8-7410 APU |
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3L |
| Hard Drive Size | 128 GB SSD + 500 GB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.2kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo V130-14IKB | Core i3 8th Gen | 12GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop