In stock
₹12,000.00 Original price was: ₹12,000.00.₹10,000.00Current price is: ₹10,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 5th Gen |
| Processor Speed | 2.10 GHz |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR3L |
| Hard Drive Size | 128GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.30 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude 7490 | Core i5 7th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop