In stock
₹31,500.00 Original price was: ₹31,500.00.₹26,500.00Current price is: ₹26,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i5 13th Gen |
| Processor Speed | 1.30 GHz |
| RAM Size | 12GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 512GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.59kg |
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3521 | Core i3 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop