In stock
₹13,000.00 Original price was: ₹13,000.00.₹10,500.00Current price is: ₹10,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | DeIl |
| Display Size | 14 Inches |
| Screen Resolution | 1366 x 768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 2nd Gen |
| Processor Speed | 2.10 GHz |
| RAM Size | 6GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 128GB SSD + 500 GB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.20Kg |
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3521 | Core i3 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15IIL | Core i3 10th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop