In stock
₹18,500.00 Original price was: ₹18,500.00.₹15,500.00Current price is: ₹15,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | ASUS |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | AMD Ryzen 3 3200U |
| Processor Speed | 2.60 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.7kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo V130-14IKB | Core i3 8th Gen | 12GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop