In stock
₹13,500.00 Original price was: ₹13,500.00.₹10,000.00Current price is: ₹10,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Acer |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Inter |
| Processor Type | Intel Core i3 2nd Gen |
| Processor Speed | 2.10 GHz |
| RAM Size | 4GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 128 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.6kg |
HP 430 G2 | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS X53S | Core i7 2nd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop