In stock
₹13,500.00 Original price was: ₹13,500.00.₹11,000.00Current price is: ₹11,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 5th Gen |
| Processor Speed | 2.00 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 128GB SSD + 500GB HDD |
| Hard Disk Type | SSD + HDD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.30kg |
Lenovo V130-14IKB | Core i3 8th Gen | 12GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell XPS 13 9343 Touch Screen | Core i5 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude 7490 | Core i5 7th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15-3567 | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop