In stock
₹12,500.00 Original price was: ₹12,500.00.₹9,000.00Current price is: ₹9,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 M370 |
| Processor Speed | 2.40 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 240GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.30 kg |
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop