In stock
₹22,000.00 Original price was: ₹22,000.00.₹19,500.00Current price is: ₹19,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Lenovo |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Intel Core i3 11th Gen |
| Processor Speed | 3.00 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 256GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.65 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 2000-2106TU | Celeron CPU B830 | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3558 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 128GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop