In stock
₹16,500.00 Original price was: ₹16,500.00.₹14,500.00Current price is: ₹14,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1920 × 1080 |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Type | AMD Ryzen 3 3250U |
| Processor Speed | 2.60 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR4 |
| Hard Drive Size | 512GB |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Item Weight | 1.5 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude E7240 | Core i7 4th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Asus X540N | Celeron CPU N3350 | 4GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop