In stock
₹15,500.00 Original price was: ₹15,500.00.₹12,000.00Current price is: ₹12,000.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | Dell |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Processor Brand | Inter |
| Processor Type | Intel Core i3 4th Gen |
| Processor Speed | 1.70 GHz |
| RAM Size | 8GB |
| RAM Type | DDR3L |
| Hard Drive Size | 256 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 1.81kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP Pavilion M4-1003TX | Core i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 320-15ISK | Core i3 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 240 G8 | Core i3 11th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo E40-80 | Core i3 5th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 3505 | AMD Ryzen 5 | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop