21 in stock
₹16,000.00 Original price was: ₹16,000.00.₹12,500.00Current price is: ₹12,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | ASUS |
| Display Size | 15.6 inch |
| Screen Resolution | 1366×768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i7 2nd Gen |
| Processor Speed | 2.20 GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 SO-DIMM |
| Hard Drive Size | 256 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.6 kg |
Asus E410KA | Pentium Silver N6000 | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
ASUS Vivo Book X412FAC | Core i3 10th Gen | 12GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad S145-15AP | AMD Ryzen 3 3200U | 12GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Dell Latitude 7490 | Core i5 7th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
Dell Inspiron 15 5518 | Core i5 11th Gen | 16GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop