23 in stock
₹13,000.00 Original price was: ₹13,000.00.₹9,500.00Current price is: ₹9,500.00.
Feel free to Get in touch
| Configuration Details | |
|---|---|
| Condition | Used |
| Brand | HP |
| Display Size | 15.6 Inches |
| Screen Resolution | 1366×768 pixels |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Celeron CPU B830 |
| Processor Speed | 1.80GHz |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM Type | DDR3 |
| Hard Drive Size | 240 GB SSD |
| Hard Disk Type | SSD |
| Operating System | Windows 10 |
| Item Weight | 2.4 kg |
Acer TravelMate P253 | i5 3rd Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 15-r007TX | Core i5 4th Gen | 8GB RAM | 240GB SSD | Used Laptop
HP ProBook 640 G2 | Core i5 6th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD | Used Laptop
HP 240 G8 | Core i3 11th Gen | 8GB RAM | 256GB SSD + 1TB HDD | Used Laptop
Lenovo IdeaPad 3 15IAU7 | Core i3 12th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop
Acer Aspire Lite AL15-53 | Core i3 13th Gen | 8GB RAM | 512GB SSD | Used Laptop